Kuidas osta?

Prillide ostmine e-poest on lihtne. Selleks tuleb läbida järgmised sammud.

  1. Vali toode

Vali tootepuust huvipakkuv tootekategooria ja klõpsa sellel. Sulle kuvatakse kõik kategoorias olevad tooted. Valikut saad kitsendada, kui klõpsad tootepuus avanenud filtrile.

Tooteid saad leida ka otsingu abil. Sisesta toote nimi ning vajuta sisestusklahvi „Enter“. Nüüd ilmuvad ekraanile kõik tooted, mis vastavad sisestatud otsingule.

Tootel klõpsates saad avada toote infolehe, kus on tootest rohkem teavet. Kui toode on e-poe laos, siis saad selle lisada ostukorvi. Klõpsa nupul „Lisa klaasid“.

  1. Vali pakutud variantidest, mille jaoks prille vajad.
  2. Sisesta retsept.
  3. Vali klaaside kujundus ja pakutud variantidest tootja.
  4. Ostu vormistamine

Ostu vormistamiseks klõpsa ostukorvis asuval nupul „TELLI“. Sind suunatakse uuele lehele, kus saad sisestada info ostja ja kauba saaja kohta. Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud. Kontrolli, et kõik sisestatud andmed oleksid korrektsed. Vali soovitud tarneviis. Peale tarneviisi valimist lisatakse valitud tarneviisi maksumus ostukorvis olevale summale. Vali sobiv makseviis.

Tutvu lehel kuvatavate e-poe kasutustingimustega ja nendega nõustumisel tee linnuke vastavasse kasti. Kui Sa tingimustega ei nõustu, ei ole võimalik e-poest kaupa osta.

klõpsa nuppu „MAKSMA“. Peale pangalingi kaudu maksmist oota, kuni pank suunab Sind e-poodi tagasi, või klõpsa nupul „Tagasi kaupmehe juurde“.

Pärast tasumist saadetakse tellimiskinnitus Sinu e-posti aadressile, mille sisestasid ostu vormistamise etapis ostja aadressiks. Kaup tarnitakse Sinuni vastavalt valitud tarneviisile ja tarnetingimustele.

Kui ei ole retsepti, siis broneeri aeg nägemiskontrolli SIIT.