Optilised ja päikeseprillid RAY-BAN®-I optiliste prilliläätsedega

RAY-BAN® – see on ajatu stiil, autentsus, legendaarsus, julgus ning unikaalne tehnoloogia. Alates  turuletulekust 1937. aastal – kaitsmaks pilootide silmi kahjulike päikesekiirte eest – on Ray-Ban alati olnud prilliläätsede tootmise esirinnas.

Ray-Ban on olnud teenäitajad kristalsete polariseeritud materjalide ja tehnoloogiate osas, nagu Chromance. Lisaks teerajajad polariseeritud prilliläätsede toonimises. Nad kasutavad uusimat tehnoloogiat, et täiustada peegeldumisvastaseid ja vetthülgavaid katteid. 

Kõik, mida nad teevad, on ajendatud nende algupärasest eesmärgist: kaitsta kandjate silmi pakkudes parima kvaliteeti ning tagades klientide rahuolu. Tänu ainulaadsele disainile täiendavad  prillid nende kandja stiili. Nüüd nad pakuvad  esmakordselt suurt valikut prilliraame koos ehtsate RAY-BAN®-I optiliste prilliläätsedega. Need on saadaval nii optiliste kui päikeseprillide jaoks ja võite olla kindel, et iga detail vastab  kaubamärgi kõrgeimatele standarditele.

Õhuväe hävituslennukite piloodid panid Ray-Bani kuulsad päikeseprillid esmakordselt ette 80 aastat tagasi. Kuigi tehnoloogia on sellest ajast saadik tohutult arenenud, on üks asi jäänud samaks: kui näete kusagil Ray-Bani äratuntavat logo, on konkurentsitult parim RAY-BAN®-I kvaliteet garanteeritud. Nüüd võite saada sama autentsuse märgi ka oma uutele RAY-BAN®-I optilistele prilliklaasidele.

Logo asub parema prilliklaasi ülemises nurgas ja initsiaalid RB on graveeritud vasakule prilliläätsele. Värvitoonid on oluline osa RAY-BAN®-I disainist, ja optilised prilliläätsed ei ole selles osas erandiks. Uued prilliläätsed on saadaval suure hulga meie populaarseimate raamikujude jaoks – sealhulgas Aviator, Wayfarer, Clubmaster ja Erika.

Sobitage neile läbipaistvad või värvilised prilliläätsed, mille valik ulatub klassikalisest rohelisest (G-15), flash-tüüpi ja värvitooni sujuva üleminekuga klaasini. Iga optiliste klaasidega RAY-BAN®-I prillipaar on disainitud nii, et sobiks kliendi silmade parameetritega (prilliretsept, pupillidevaheline kaugus, optilise keskpunkti kõrgus) ja valitud raamide tehniliste omadustega. 

Küsi lisainfot Pro Optika kauplustest.