ZEISS Drivesafe prilliläätsed – turvaliseks ja usaldusväärseks autojuhtimiseks

Eesti ilmastik on ääretult muutlik ja seetõttu muutuvad ka liiklusolud autojuhtimiseks. Sageli märgitakse liiklusuudistest õnnetusjuhtumi ühe olulise aspektina just halvad tee- või ilmaolud.

  • Kas olete avastanud end autoroolis ebakindlalt ja ebamugavalt sellistes keerulistes ilmastikuoludes nagu vihm, udu, hämarus või öine autosõit?
  • Kas olete häiritud vastu sõitvate autode tuledest ja pimestavatest peegeldustest öisel ajal?
  • Kas tajute raskusi ümberfookustamisel sõiduteelt armatuurlauale ja tahavaatepeeglilt küljepeeglile?

Kui vastasite eespool olnud küsimustele jaatavalt, on just Teie jaoks toonud Zeiss turule uue innovaatiliste omadustega prilliläätse DriveSafe. DriveSafe on mõeldud just nendele prillikandjatele, kellel on probleeme autojuhtimisega erinevates valgustingimustes, ning need klaasid aitavad muuta autojuhtimise ohtuks ja pingevabaks isegi vihmas ja öisel ajal.

Zeiss Luminates Design tehnoloogia annab autojuhile halbades valgustingimustes oluliselt parema nägemiskontrasti, kuna võtab vähestes valgustingimustes arvesse inimese pupilli tegeliku suuruse.
DuraVision® DriveSafe pinnakate vähendab öisel ajal vastusõitvate autode tuledest või tänavavalgustusest tingitud peegeldust kuni 64% võrra*. ZEISSi DriveSafe prilliklaaside disainis on ühendatud kuni 43% võrra laiem keskmisele kaugusele vaadatav ala, et oleks lihtsam fookustada armatuurlaua ja peeglite vahel, ning kuni 14% võrra laiem kaugele vaatamise ala maantee ulatuslikumaks nägemiseks.

Hea nägemine on ohutuse tagamiseks ülioluline. ZEISS DriveSafe progressiivsed ja monofokaalsed prilliläätsed on mõeldud paremaks liiklusolude hindamiseks ja sobivad ideaalselt igapäevasteks toiminguteks.

* Võrreldud on teiste ZEISSi esmaklassiliste peegeldusvastaste katetega.