Pro Optika on hooliv pereettevõte:
Oleme kõik erinevad isiksused, kuid ühes- koos moodustame ühtse tööpere, kellega jagame rõõme ja muresid. Hindame mõnusat töökeskkonda, kus töötajad saavad hästi läbi ja liiguvad stressivabalt sihtide suunas.

Suunanäitaja:
Investeerime töötajatesse, trendide tabamisse ning kaasaegsesse tehnoloogiasse. Oleme uuenduste maaletoojad. Soovime, et areneksime ja kasvaksime koos.

Paindlikkust ja vabadust pakkuv:
Pro Optikas saad oma tööpäeva ise organiseerida, valides endale sobiva töökeskkonna ja järgides Pro Optika teenindusstandardeid. Sul on võimalus kaasa rääkida uuendustes, luua suurepärast kliendikogemust ja kujundada oma rolli.

Pro Optikas on  võimalik õppida  igapäevaselt nii erinevates kliendisituatsioonides kui ka koolitustel, et soovi korral ettevõtte ametitrepil edasi liikuda. Kõik on Sinu enda teha!


Tahad meile tööle tulla või rohkem teada?
Võta ühendust Pro Optika personali- ja teenindusjuhi Margega- [email protected] või helista 56814675.

Näeme siin!

Otsime kliendikonsultanti

Otsime kliendikonsultanti

Saa koos meiega optika spetsialistiks. Oled enamat kui klienditeenindaja – oled optika professionaal. Konsultant, kelle soovitada on kliendile just tema tervisele sobilikum nägemislahendus. Avarda oma silmaringi ja vali karjäär Pro…
Loe edasi…
Otsime optometristi TARTUSSE JA TALLINNASSE

Otsime optometristi TARTUSSE JA TALLINNASSE

Avarda oma silmaringi ja vali karjäär Pro Optikas. Töö pidevat arengut pakkuvas keskkonnas, tipptasemel masinapargiga ning Eesti parima prillivalikuga optikapoes. Arendame pidevalt töötajaid ja kaasajastame töökultuuri. Avarda oma silmaringi ja…
Loe edasi…


Tööpakkumiste hulgas ei ole Sulle sobivat pakkumist?
Kui oled huvitatud Pro Optikas töötamisest, siis saada oma CV personali- ja teenindusjuhile [email protected]
Võtame Sinuga ühendust.