Avarda oma silmaringi ja vali karjäär Pro Optikas.

SINUST SAAB OPTIKAVALDKONNA SPETSIALIST

Oled enamat kui klienditeenindaja – oled optika professionaal. Konsultant, kelle soovitada on kliendile just tema tervisele sobilikum nägemislahendus. Lisaks ootab klient Sinult stiilinõu, millised prillid tema näokujuga kõige maitsekamalt sobiksid. Ära muretse, eelnev valdkonna töökogemus ei ole vajalik.

PRo optika on perekond

Optikas oleme Eestis üks valdkonna lipulaevadest klienditeeninduse ja kaubavaliku poolest, ent tunneme end ikka samasuguse lähedase perekeskse ettevõttena, kes 1991. aastal Võrus oma esimese optikakaupluse avas. Moodustame Pro Optika 18 kaasaegse kaupluse ja 90 töötajaga sooja töökultuuri.

Koolitame sinust spetsialisti

Pro Optika on keskkond, milles saab sinust areneda optika valdkonna spetsialist. Sa ei jää klienti abistades hätta, sest tead meie toodetest piisavalt palju, et julgelt soovitada erinevaid lahendusi. Pakume praktilisi erialaseid koolitusi, aga ka koolitusi, mis arendaksid Sind inimesena.

“Viimane positiivsuse koolitus oli väga tore ja aitas mul inimesena olla enda igapäevaelus rõõmsam”
Carina, kliendikonsultant Järve Keskuse Pro Optikas

Töö on paeluv tänu mitmekülgsele kaubavalikule

Meil on parim valik kõikvõimalikke prilliraame, brände, klaase. Leiame kliendile alati sobiva lahenduse, et ta saaks lahkuda meie juurest rõõmsamana, kui ta tuli.

“Tuju teeb heaks, kui klient saab täpselt sellise prillipaari, mis just talle sobib ja meeldib. Saan seda teha tänu Pro Optika kirevale kaubavalikule – siit leiab alati kliendile midagi.”

Maris, kliendikonsultant Kristiine Keskuse Pro Optikas

Saada CV või küsi lisainfot [email protected]