Eesti esimene ZEISSi esinduskauplus avati novembris 2019 T1 Mall of Tallinnas. ZEISS Vision Center pakub 21. sajandi tasemel teenust klientidele, kes teavad, et parimad nägemislahendused sünnivad moodsa prilliraami ja individuaalselt valitud klaaside koostoimes.

ZEISSi innovaatilised ja tipptehnoloogilised võimalused tagavad kvaliteeti hindavale kliendile parima võimaliku nägemisteravuse. ZEISS on innovatsiooni poole püüelnud juba üle 170 aasta. 1846.aastal rajas Jena Ülikooli mehaanik Carl Zeiss optilisele ekspertiisile tugineva ettevõtte, mis saavutas edu 1912. aastal, kui hakati rakendama oma teadmisi prilliläätsede peal.

Carl Zeiss pakub nägemiseks individuaalselt kohandatud lahendusi ning kõrgkvaliteedilisi prilliklaase, sest iga silm unikaalne nagu iga inimese sõrmejälg.

Eesti Aasta Kaubandusteole 2019 nomineeriti ZEISS VISION CENTER by Pro Optika kauplusekontseptsioon. ZEISS Vision Center nägemise analüüs ja konsultatsiooniprotsess on süstemaatiliselt struktureeritud, mille abil tuvastatakse õigesti tarbija nägemisvajadused.

Tuginedes ZEISSi poolt kvalifitseeritud optometristide teadmistele koos ZEISSi kõrgtehnoloogiliste seadmetega, samuti tahvelarvuti põhise konsulteerimise ja nägemistesti rakendustega, võimaldab see tarbijatel teha oma prillide osas parima valiku.

Kauplus on varustatud kõrgtehnoloogiliste seadmetega ning võimaldab valida väga täpselt inimese nägemisteravusele ja silma eripärale sobivaid prilliklaase.
Kaupluste kujundus, tehnilised lahendused ning süsteemne konsultatsiooniprotsess on loodud ZEISS’i poolt.

ZEISS Vision Center by Pro Optika pakkumine 16.08-30.09.21: vali ise soodustus, kas raamid või klaasid -30%. Kampaania kehtib raamid ja klaasid koosostul.

ZEISS Vision Center by Pro Optika,
T1 Mall of Tallinn,  
Peterburi tee 2, Tallinn 11 
e-mail: zvc@prooptika.ee,
telefon  +3726002235,
avatud E-R 11-20 L-P 10-20